hra s háčkem

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "1881":
Růža
Dobrý večer děvčata, dovolila jsem si přijít k Vám na návštěvu máte nádherná dílka,krásně sladěná a Růženka s Pomněnkou jsou suprové.Přeji Vám hodně takových nápadů v tvoření a těším se na pokračování.... Růža
Milada
Ahoj děvčata,

dnes nějak nemůžu spát,tak než se rozkoukám, abych mohla tvořit, brouzdám netem... Opět koukám jak blázen na Vaše krásné a zajímavé toření. Panenky máte velmi hezky vymyšlené, šatičky dokonale vypracované. Jak to jen děláte? Asi si k vám příjdu půjčit ruce. :o)

Ať se dílu daří i nadále.

Milada alias Richard Bach
kacule.kacule
Teď jsem si všimla, že jsem napsala skoro stejný komentář jako minule, ta láska ke každé panence je prostě nepřehlednutelná, už se moc těším, až Vaše díla zase uvidím na vlastní oči.
kacule.kacule
Dobrý den,

mám moc velkou radost, že mám zase možnost vidět nádherné modely a to od Vás obou, jste obě moc šikovné a Vaše novinky jsou nádherné, dělané s láskou velkým citem.Děkuji za krásný zážitek.S pozdravem Katy.smiley
kacule.kacule
Dobrý večer, chválím všechny krásné fotečky, Vaše díla jsou nádherná, protože je na nich vidět, jak jsou dělaná z lásky.Těším se na další nádherné výtvory.Katy.smiley
Ivana Kadlecová
Miládko,jsem tu poprvé, ale nevycházím z úžasu nad tou vší krásou. Vaše Svatá rodina mě uchvátila natolik, že to musím zkusit také. Moc vám děkuji za inspiraci a přeji hodně tvůrčích nápadů.

Ivčasmiley
Barbora Čapková
Růženka,Fialka i Sněhruka jsou krásné!!! a vždy k tomu malá dámička super!!! také musím udělat jednu velkou a k tomu malou to jsem ještě nedělala a moc se mi to líbí !!!

Jen tak dál.

Pěkný den Barča
mona01
Ahoj! Tak já koukám s pusou otevřenou, že je Sněhurka na světě. Je moc krásná. S pozdravem Mona
____________________________
mona
kacule.kacule
Fialkové dámy jsou rozkošné, líbí se mi , jak krásně umíte vytvořit k velké dámě i nádhernou malou dámu.

Sněhurka je skvělá, úplně opravdová, těším se i na traslíky.

S pozdravem Katy.smiley
Milada
Ahoj děvčata,

brouzdám po vašich stránkách a zírám s pusou dokořán. Maládčiny fialové šaty jsou kouzelné. Modré s motýlky krásné, jemné, decentní. Panna marie je pro mne inspirativní, také se na ní chystám. Takže velmi děkuji za několik zajímavých postřehů.

Libuščiny modely jsou též velmi pěkné. Žluté šatičky s modrým lemováním mají šmrnc a nejnovější růžové mají perfektní nápad. Též děkuji za inspiraci.

Děvčata, opatrujte se a ať se dílo daří.

Milada alias Richard Bach

1  
2  
3  
4  

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.